Ana Sayfa Hakkımızda Halı Sahalar Branda & Çadır İletişim Referanslar
efor halı saha branda
 

Efor Halı Saha Branda Hakkımızda


Saygıdeğer müşterimiz,

Efor Halı Saha Branda  yaklaşık on yıldır Spor Sistemleri Sektöründe hizmet vermektedir. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri (Araç ve geniş Uzman kadrosuyla) yakından takip ederek, sahip olduğu tecrübesini, ar-ge birikimiyle birleştirerek, sektördeki yüzlerce önemli projeye imzasını atmış, saygın bir firmadır. Şirketimiz uluslararası kalite anlayışını ISO 9001:2000 Kalite belgesi ve yaptığı tesislere alınan FİFA sertifikalarıyla pekiştirmiştir..

Sevgili Müşterimiz,

Firma olarak ilkemiz; En kaliteli tesisi en uygun şartlarda hizmetinize sunmaktır. Bunu yaparken inşa ettiğimiz tesislerin insan sağlığı ve çevreye uygunluk şartlarına azami derecede dikkat etmekteyiz.. Sahalarda kullandığımız Sentetik Çim Halılar FIFA ve UEFA test raporlarıyla onaylanmış olup bunları teknik şartnamede ve garanti belgelerimizde teyid etmekteyiz.

İlk olarak İstanbul, Konya, Kayseri, Ankara, Bursa gibi Büyükşehirlerimiz de başlattığımız bu çalışmaları daha sonra ülke geneline yayarak devam ettirdik. Artık Türkiye’nin her yerinde, Balkanlar, Ortadoğu, Orta asya, Avrupa ve Afrikada FIFA ve UEFA normlarına uygun sahaları otuz-altmış gün gibi kısa bir süre içinde teslim etmekteyiz. Yaptığımız Futbol, Atletizm ve Tenis sahalarının açılışları muhteşem törenlerle yapılmakta, Bu açılışlarda devlet erkânı, as futbolcular ve tüm spor severler sahaların kalitesinden ve çevreye uyumluluğundan dolayı memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Efor Halı Saha Branda  deneyimli, dinamik, yeniliklere açık ve yetenekli ekipleriyle böylesi modern tesislere her gün bir yenisini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

# Hedefimiz Muasır medeniyet seviyesini yakalamış ülkelerdeki gibi her mahalleye bir spor tesisi kazandırmaktır.
# Kötü alışkanlıklardan uzak üretken ve sağlıklı nesillerin yetişmesinde kuşkusuz bireysel spor en büyük etkenlerden biridir.
# Amacımız güzel ülkemize İnsanlığa ve siz değerli müşterilerimize layık olduğunuz en güzeli sunabilmektir.

Saygılarımızla,
Efor Halı Saha Branda.
 
     
   
ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  NEDEN SUNİ ÇİM?   |  TEKNİK ŞARTNAME    |  HALI SAHALAR  |  BRANDA & ÇADIR  |  İLETİŞİM
Tüm Hakları Saklıdır. © 2009 - 2010  Efor Halı Saha Branda.  -   Web Tasarım :Vizly.Com